درباره ما

نوین بسپار پلاستیک

شرکت، ارزش های اصلی ما، باورهای ما

شرکت نوین بسپار پلاستیک با نام تجاری سهوک در سال 1393 به صورت سهامی خاص تاسیس گردیده و نزدیک به یک دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت پلاستیک در کشور میباشد و با اتکا به دانش و ماشین آلات روز دنیا و با نگاهی علمی به موضوعات و همچنین بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق سال های گذشته و همکاری با شرکت های معتبر و بکارگیری پرسنل با تجربه و خلاق، جهت بهبود وضعیت موجود، گام های بلند تری در راستای تحقق اهداف شرکت برداشته و با رعایت استاندارد های کیفی با شتابی بیشتر از گذشته محصولاتی با بالاترین کیفیت تولید نموده و جایگاه خود را در حوزه تولید درب های بطری ، ظروف پت و جار در سایز های مختلف ، نایلون ،سبدهای میوه در سایز های مختلف ، انواع لوله های پلی اتیلن ، گالن های صنعتی ، پالت کلیه محصولات اعم از لبنیات و روغن و رنگ تثبیت و ارتقا بخشد .

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا در توسعه و تعالی رفع نیاز صنعت پلاستیک با نام تجاری سهوک ایفای نقش مینماید و شرکت ما مکانی برای دیدار با رویاهای شماست.

خدمات ما
نوین بسپار پلاستیک(سهوک)

بیانیه مأموریت

شرکت نوین بسپار پلاستیک در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع محصولات پلاستیکی فعالیت می‌نماید. ما معتقدیم کیفیت بسته بندی محصولات حق تمامی انسان‌هاست. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه، بسته بندی استاندارد محصولات و با تکیه بر پویایی سازمانی در کمترین زمان، ظروفی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان از هر طبقه اجتماعی قرار دهیم. همچنین با توسعه دانش، رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و بهداشتی، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشیم.

سند چشم انداز

ما درنوین بسپار پلاستیک همواره می‌کوشیم با بهره‌گیری از آخرین یافته‌های علمی و فناوری‌های نوین، با تولید محصولات پلاستیکی در کیفیت و کلاس جهانی، حضوری مقتدر و شایسته در بازارهای هدف داشته باشیم. براین اساس چشم انداز شرکت صنعتی نوین بسپار پلاستیک تا پایان سال 1405 عبارت است از:

  • افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه تجارت در خاورمیانه و در اختیار قراردادن محصولات در اقصی نقاط .
  • توسعه مرزهای دانش در تولید مجموعه محصولات پلاستیکی و بسته بندی به پشتوانه نیروی انسانی متخصص و متعهد.
  • قرار گرفتن در بین شایسته‌ترین برندها نزد مصرف کنندگان نهایی صنعت پلاستیک با حفظ و بهبود مستمر ایمنی، کیفیت و تنوع محصولات تولیدی.

خط مشی شرکت

شرکت نوین بسپار پلاستیک در زمینه تولید و بسته‌بندی انواع محصولات پلاستیکی در بالاترین سطح کیفیت،فعالیت می‌نماید. این سازمان به‌منظور بهبود مستمر و مدیریت نظام‌مند کیفیت، ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، محیط‌زیست، شکایت و رضایت مشتریان اهتمام به استقرار استانداردهای بین المللی مرتبط نموده و محورهای زیر را در راستای حمایت از جهت گیری استراتژیک، سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

  1. خلق ارزش برای ذینفعان از طریق توسعه پایدار و تولید بهره‌ور انواع محصولات
  2. حفظ و ارتقاء سطح کیفیت، حفظ سلامت و ایمنی محصولات شرکت با کسب اطمينان از انطباق عملکرد با استانداردها و الزامات قابل کاربرد
  3. حفظ و ارتقاء سطح آگاهی، دانش و رضایتمندی کارکنان با اعتقاد بر محوری بودن آن‌ها در بهبود عملکرد سازمان
  4. پایبندی به رعایت ملاحظات زیست ‌محیطی و پیشگیری از آلودگی در تمامی فعالیتهای فعلی و برنامه های آتی سازمان
  5. حفظ سطح ایمنی ذینفعان در برابر حوادث از طریق فراهم آوری شرایط کاری ایمن و سالم، پیشگیری از وقوع آسیب و بیماری‌های ناشی از کار، حذف خطرات و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای
  6. حفظ و ارتقای سطح رضایت مشتریان با رسیدگی موثر و به موقع به نظرات و شکایات آنها و رضایت سنجی مستمر مشتریان

آرمان ها و ارزش ها

رضایت مشتریان و کیفیت محصولات، نکات اصلی مورد توجه سیستم مدیریتی شرکت میباشد. ما با برداشتن واسطه ها و پخش مستقیم، توانسته ایم محصول خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به بازار را ارائه دهیم.

نوین بسپار پلاستیک

چرا ما؟

" با کیفیت بالا و راهکارهای نوآورانه، بهترین انتخاب برای نیازهای شماست"

ماشین آلات

بکارگیری ماشین آلات صنعتی و ابزار آلات بسیار دقیق و حساس در کنترل فرآیند و اندازه گیری پارامتر های مختلف صنعتی از قبیل فشار،دما و جریان و… باعث افزایش کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید میگردد.

تجربه تایید شده

8 سال سابقه درخشان در صنعت پلاستیک، نشان‌دهنده‌ی تعهد ما به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتریان است. با افتخار به عنوان رهبران این صنعت، به ارائه‌ی محصولات با کیفیت بالا و خدمات بی‌نظیر ادامه می‌دهیم.

قیمت رقابتی

با افتخار، محصولات با کیفیت عالی را با بهترین قیمت‌ها به مشتریان ارائه می‌دهیم. به دنبال رقابت در بازار، تمرکزمان روی ارائه‌ی بهترین محصولات و خدمات با قیمتی رقابتی و منصفانه به مشتریان است.

کیفیت محصولات

ما در نوین بسپار پلاستیک کیفیت محصولات را مهمترین اولویت می دانیم در نتیجه مهمترین ویژگی کیفیت، پیوند آن با مشتری است. کیفیت همان چیزی است که مشتری انتظار دارد و در مورد آن سخن می‌گوید.

تحویل به موقع محصولات

برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگی برای تحویل به موقع محصولات اساس موفقیت ماست. با توجه به اهمیت زمان در بازار، تمام تلاش خود را برای ارائه‌ی محصولات به موقع و با کیفیت بالا می‌کنیم.

پشتیبانی عالی

ما با تیمی از متخصصین پلاستیک، آماده‌ایم به شما مشاوره تخصصی در زمینه محصولات پلاستیکی ارائه دهیم. با اطمینان از دانش ما، بهترین راهکارهای پلاستیکی را برای شما ارائه خواهیم داد.

نوین بسپار پلاستیک

گواهینامه‌های ما

نوین بسپار پلاستیک

مشتریان

"مشتریان ما، همیشه در صدر اولویت‌های ما قرار دارند."

سبد خرید