نوین بستار پلاستیک

خدمات

ساخته‌هایی کاربردی و متنوع که زندگی را آسان می‌کنند.

درب ظروف پت

درب و دستگیره شرکت نوین بسپار پلاستیک تحت استاندارد روز دنیا و با استفاده از روش تزریق و بکارگیری مواد متناسب با استانداردهای مواد غذایی و بهداشتی، همراه با تنوع رنگهای مورد نیاز صنایع مختلف تولید می گردد و همچنین آب بندی و گازبندی کامل و بدون نفوذ درب ها در ساخت هم به کار گرفته شده است و امکان هیچگونه نشتی با استفاده از درب و دستگیره وجود ندارد .

انواع سبد میوه

سبدهای میوه بر اساس حجم میوه ای که میتواند در خود نگهدارند به صورت های یک یا چند ردیفه تولید می گردد. متداولترین سبد های میوه به صورت 4، 6، 10، 18 کیلویی تولید و همچنین به دلیل امکان تولید سبد میوه در سایز اختصاصی هر محصول، علاوه بر بهبود صنعت بسته بندی و حمل و نقل میوه و محصولات کشاورزی، میزان دور ریز و خرابی محصولات به طرز چشمگیری کاهش یافته است.

گالن 20 لیتری

بشکه های پلاستیکی را معمولاً در ابعاد و سایز های متنوع تولید و به بازار عرضه می کند و در تولید بشکه های پلاستیکی معمولا از پلی اتیلن با چگالی بالا استفاده می‌کنند چرا که دارای مقاومت بالا بوده و همچنین وزن آن بسیار سبک می باشد.یکی از کاربرد اساسی بشکه های پلاستیکی در ذخیره مواد غذایی و همچنین روغن های صنعتی و مواد شیمیایی و غیره می باشد.

بطری پت

بطری پت نوعی که از پلی اتیلن ترفتالات تولید می‌شود سازگار با بدن انسان است. مصرف این مواد، بوییدن و لمس کردن وسایل تولید شده با این مواد برای انسان ها ضرری نداشته و از این رو در بسته بندی ها و صنایع خوراکی به وفور استفاده می شود. مقاومت در برابر دما، شکستگی و نفوذ گازها، سبک بودن و مضر نبودنشان باعث شده تولید این محصولات روز به روز درحال افزایش باشد.

لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن یا لوله تحت فشار یکی از پر کاربرد ترین لوله های مورد استفاده در صنعت می باشد، لوله ای ساخته شده از مواد شیمیای پلی اتیلن که استوانه های تو خالی هستند که به علت کارایی بالا و کیفیت مناسبی، خیلی زود جایگزین لوله های چدنی و فولادی در صنعت شده اند. لوله پلی اتیلن جزو پر مصرف ترین لوله ها در چند سال اخیر بوده که در بازار بسیار پر مصرف می باشد.

کفی و زیر شیرینگ

سینی شیرینگ کفی بسته‌بندی محکم برای محصولات شکننده هستند که باید به گونه‌ای بسته‌بندی شوند که کمترین آسیب را ببینند؛ مانند محصولات لبنی، روغن نباتی ، رنگ و … که در جنس‌های مقوایی و پلاستیکی تولید می‌شوند و اغلب از جنس پلاستیک بوده و توسط شرکت‌های تولیدی صنایع تزریق پلاستیک تولید و به بازار عرضه می‌گردند.

سبد خرید